Producenci

Vetter

VETTER – tradycja i doświadczenie 

Vetter to największy producent sprzętu pneumatycznego na świecie. Historia firmy sięga lat 60-tych, kiedy Manfred Vetter założył firmę zajmującą się sprzętem dla straży pożarnej. W 1969 rozpoczął masową produkcję ratowniczych poduszek pneumatycznych a w 1978 wprowadził na rynek pierwsze korki przepływowe i kontrolne. 

Od początku aż po dzień dzisiejszy celem firmy jest spełnianie wysokich wymagań użytkowników urządzeń pneumatycznych (przede wszystkim służb ratowniczych) oraz rozwijanie technologii usprawniających ich działanie. Wszystkie produkty Vetter są przemyślane i bezpieczne i zawsze zapewniają powodzenie we wszystkich działaniach. I gwarantują bezpieczeństwo. 

Niemiecka jakość

Produkty Vetter wykonane są z najlepszych materiałów (większość to patenty firmy Vetter) i podlegają najwyższej kontroli jakości zgodnie z Dyrektywą Maszynową 98/37/EC, normami EN ISO 12100, normami krajowymi oraz specyfikacją techniczną BGI 802 (ZH 1/233). Spełniają też normy dopuszczeń CNBOP wymagane przez polskie służby ratownicze.

Badania bezpieczeństwa i zarządzania jakością

Produkty Vetter to zaawansowana technologia. W najlepszym wykonaniu. Dlatego każdy produkt, na każdym etapie produkcji jest poddany surowej kontroli i wielu starannym testom. Kontrola zaczyna się już na etapie materiału – guma jest materiałem „żywym” i tylko systematyczne testy materiałowe gwarantują utrzymanie wymaganej jakości. Każdy produkt schodzący z taśmy jest sprawdzany ręcznie, przechodzi badania wizualne a następnie badania ciśnienia. Każdy produkt, który wchodzi na rynek ma za sobą szereg intensywnych testów bezpieczeństwa. 

Więcej na www.vetter.de

Najnowsze katalogi 2024
już dostepne!