FIRE-MAX Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 224 , 02-495 Warszawa

ic phone copy +48 22 578 84 00
ic mail copy 2 +48 22 662 38 38
ic mail copy biuro@firemax.pl

NIP: 521-00-83-845 | KRS: 0000096553 | Regon: 012047512
Nr konta: Santander Bank Polska 69 1090 1694 0000 0001 3243 7385

Oddzia艂y
Fire-max
zawsze blisko

FIRE-MAX Oddzia艂 WARSZAWA

ul. Jerozolimskie 224, 02-495 Warszawa
+48 22 578 84 26
warszawa@firemax.pl

woj. lubelskiewoj. 艂贸dzkiewoj. mazowieckiewoj. podlaskie

Pe艂ne dane

FIRE-MAX
Oddzia艂 WARSZAWA

ul. Jerozolimskie 224, 02-495 Warszawa
+48 22 578 84 26
warszawa@firemax.pl

woj. lubelskiewoj. 艂贸dzkiewoj. mazowieckiewoj. podlaskie

Mateusz Ch臋ci艅ski - Dyrektor Oddzia艂u
+48 727 505 001
mchecinski@firemax.pl

Agnieszka Ziemska - Specjalista ds. handlowych
+48 605 575 330
aziemska@firemax.pl

Judyta 艁ukasiewicz - Oferty i realizacja zam贸wie艅
+48 22 578 84 26
warszawa@firemax.pl

Mariusz Kurzyd艂owski - Serwis Oddzia艂 Warszawa
+48 721 009 998
mkurzydlowski@firemax.pl

Dariusz Pielach - Serwis Oddzia艂 Warszawa
+48 609 490 790
dpielach@firemax.pl

FIRE-MAX Oddzia艂 ZACH脫D

ul. Norwida 14, 60-867 Pozna艅
tel. +48 607 177 998
zachod@firemax.pl

woj. kujawsko-pomorskiewoj. lubuskiewoj. wielkopolskie

Pe艂ne dane

FIRE-MAX
Oddzia艂 ZACH脫D

ul. Norwida 14, 60-867 Pozna艅
tel. +48 607 177 998
zachod@firemax.pl

woj. kujawsko-pomorskiewoj. lubuskiewoj. wielkopolskie

Tomasz Kowalik - Dyrektor Oddzia艂u
+48 693 550 998
tkowalik@firemax.pl

Violetta Jankowska - Oferty i realizacja zam贸wie艅
+48 607 177 998
zachod@firemax.pl

艁ukasz Popek - Serwis Oddzia艂 Zach贸d
+48 885 898 998
lpopek@firemax.pl

Taras Illienko - Serwis Oddzia艂 Zach贸d
+48 722 188 998
tillienko@firemax.pl

Wojciech Westfal - Serwis Oddzia艂 Zach贸d
+48 785 555 998
wwestfal@firemax.pl

Rafa艂 Kalemba - Serwis Magirus
+48 601 225 272
rkalemba@firemax.pl

FIRE-MAX Oddzia艂 P脫艁NOC

ul. Galaktyczna 31c, 80-299 Gda艅sk
+48 661 209 998
polnoc@firemax.pl

woj. pomorskiewoj. warmi艅sko-mazurskiewoj. zachodniopomorskie

Pe艂ne dane

FIRE-MAX
Oddzia艂 P脫艁NOC

ul. Galaktyczna 31c, 80-299 Gda艅sk
+48 661 209 998
polnoc@firemax.pl

woj. pomorskiewoj. warmi艅sko-mazurskiewoj. zachodniopomorskie

艁ukasz Marzoch - Dyrektor Oddzia艂u P贸艂noc
+48 663 199 998
lmarzoch@firemax.pl

Nadiia Havryliuk - Oferty i realizacja zam贸wie艅
+48 661 209 998
polnoc@firemax.pl

Marcin Kluska - Serwis Magirus
+48 727 513 001
mkluska@firemax.pl

Rafa艂 Winter - Serwis Oddzia艂 P贸艂noc
+48 727 515 001
rwinter@firemax.pl

Micha艂 Tro膰 - Serwis Oddzia艂 P贸艂noc
+48 721 005 998
mtroc@firemax.pl

Micha艂 Winter - Serwis Oddzia艂 P贸艂noc
+48 781 009 998
mwinter@firemax.pl

FIRE-MAX Oddzia艂 艢L膭SK

ul. Strzelc贸w Bytomskich 87b, 41-914 Bytom
+48 607 918 998
slask@firemax.pl

woj. dolno艣l膮skiewoj. opolskiewoj. 艣l膮skie

Pe艂ne dane

FIRE-MAX
Oddzia艂 艢L膭SK

ul. Strzelc贸w Bytomskich 87b, 41-914 Bytom
+48 607 918 998
slask@firemax.pl

woj. dolno艣l膮skiewoj. opolskiewoj. 艣l膮skie

Marian Mielniczuk - Dyrektor Oddzia艂u
+48 727 512 001
mmielniczuk@firemax.pl

Nikoletta Szarlej - Oferty i realizacja zam贸wie艅
+48 607 918 998
slask@firemax.pl

Miros艂aw Prusak - Serwis Oddzia艂 艢l膮sk
+48 727 514 001
mprusak@firemax.pl

Henryk Barski - Serwis Oddzia艂 艢l膮sk
+48 697 112 992
hbarski@firemax.pl

Grzegorz Grabczy艅ski - Serwis Oddzia艂 艢l膮sk
+48 725 998 112
ggrabczynski@firemax.pl

Patryk Mikosz - Serwis Magirus
+48 601 786 030
pmikosz@firemax.pl

Pawe艂 Barski - Serwis Magirus
+48 603 488 998
pbarski@firemax.pl

FIRE-MAX Oddzia艂 PO艁UDNIE

ul. Betleja 2, 35-303 Rzesz贸w
+48 17 862 83 35
poludnie@firemax.pl

woj. ma艂opolskiewoj. podkarpackiewoj. 艣wi臋tokrzyskie

Pe艂ne dane

FIRE-MAX
Oddzia艂 PO艁UDNIE

ul. Betleja 2, 35-303 Rzesz贸w
+48 17 862 83 35
poludnie@firemax.pl

woj. ma艂opolskiewoj. podkarpackiewoj. 艣wi臋tokrzyskie

Robert Cupry艣 - Dyrektor Oddzia艂u
+48 691 398 998
rcuprys@firemax.pl

Sabina Komisarz - Oferty i realizacja zam贸wie艅
+48 17 862 83 35
poludnie@firemax.pl

Grzegorz Cupry艣 - Serwis Oddzia艂 Po艂udnie
+48 727 519 001
gcuprys@firemax.pl

Krzysztof Migut - Serwis Oddzia艂 Po艂udnie
+48 781 888 998
kmigut@firemax.pl

FIRE-MAX Przemys艂

ul. Jerozolimskie 224, 02-495 Warszawa
+48 601 355 998
przemysl@firemax.pl

Pe艂ne dane

FIRE-MAX
Przemys艂

ul. Jerozolimskie 224, 02-495 Warszawa
+48 601 355 998
przemysl@firemax.pl

Piotr Mizeracki - Dyrektor Dzia艂u Przemys艂
+48 601 355 998
pmizeracki@firemax.pl

呕aneta Wnuk - Specjalista ds. Finansowo - Handlowych
+48 22 578 84 28
zwnuk@firemax.pl

Krzysztof Ruci艅ski - Specjalista ds. Techniczno - Handlowych
+48 783 990 990
krucinski@firemax.pl

Marcin Cichowski - Serwis wkolejanie, pojazdy szynowo-drogowe, spr臋偶arki, kamery, hydraulika przemys艂owa
+48 667 000 998
mcichowski@firemax.pl

-


-


FIRE-MAX Serwis Magirus

ul. Jerozolimskie 224, 02-495 Warszawa

Pe艂ne dane

FIRE-MAX
Serwis Magirus

ul. Jerozolimskie 224, 02-495 Warszawa

Mariusz Marzec - Szef Serwisu Magirus
+48 603 360 998
mmarzec@firemax.pl

Renata Bystrzycka - zg艂oszenia serwis gwarancyjny Magirus
+48 601 332 201, +48 22 578 84 17
rbystrzycka@firemax.pl

Joanna Szramowska - zg艂oszenia serwis pogwarancyjny Magirus
+48 605 448 998, +48 22 578 84 27
jszramowska@firemax.pl

Patryk Mikosz - Serwis Magirus
+48 601 786 030
pmikosz@firemax.pl

Rafa艂 Kalemba - Serwis Magirus
+48 601 225 272
rkalemba@firemax.pl

Piotr Sikorski - Serwis Magirus
+48 665 112 998
psikorski@firemax.pl

Pawe艂 Barski - Serwis Magirus
+48 603 488 998
pbarski@firemax.pl

Marcin Kluska - Serwis Magirus
+48 727 513 001
mkluska@firemax.pl

B膮d藕 blisko
i na bie偶膮co

Najnowsze katalogi 2023
ju偶 dostepne!

fire-max-logo
漏 2023 FIRE-MAX Sp.z.o.o. 鈥 Wszystkie prawa zastrze偶one Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie
Projekt i wykonanie