firemax.pl

Aktualności

Seek Scan do pomiaru temperatury ciała także w formie wygodnej bramki!

Środa, 1 lipca 2020

SEEK SCAN to tani, precyzyjny system do automatycznego pomiaru temperatury ciała. Umożliwia szybko wykrywać stan gorączkowy osób wchodzących i chronić w ten sposób pozostałych użytkowników budynku przed groźbą zarażenia. Dostępny jest w 4 wygodnych zestawach instalacyjnych - jeden z nich to SCAN GATE - bezobsługowa bramka, która dodatkowo (usługa dostępna opcjonalnie) może spełniać rolę licznika osób wchodzących.

NA SPRZEDAŻ CutLanca DEMO

Piątek, 19 czerwca 2020

Oferujemy na sprzedaż CL-240P - wersję pokazową zestawu gaśniczo-tnącego Cut Lanca. Zestaw był prezentowany w ubiegłym roku m.in. na targach Policji i IFRE EXPO. Cena specjalna!


System pomiaru temperatury SEEK SCAN dostępny "od ręki"!

Środa, 27 maja 2020

System SEEK SCAN, przenośne stanowisko do szybkiego, automatycznego pomiaru temperatury ciała to tanie i skuteczne rozwiązanie w walce z COVID-19, odpowiednie m.in. dla galerii handlowych, dworców kolejowych i autobusowych, lotnisk, biurowców, zakładów przemysłowych, urzędów i innych miejsc użyteczności publicznej.

Narzędzia eWXT mają Świadectwo Dopuszczenia CNBOP!!

Wtorek, 26 maja 2020

eWXT to seria nowych, rewolucyjnych narzędzi hydraulicznych LUKAS, umożliwiających ratowanie nie tylko na lądzie, ale także pod wodą. Dopuszczenia CNBOP oznacza, że już wkrótce nowe narzędzia zasilą wyposażenie straży pożarnej.


Katalog z ofertą do dotacji 2020

Piątek, 8 maja 2020

Składasz wniosek o dotację MSWiA? Sprawdź ofertę i aktualne ceny w katalogu WYPOSAŻENIE DLA STRAŻY POŻARNEJ.


Dotacje MSWiA dla OSP KSRG 2020 - zakres przedmiotowy

Wtorek, 5 maja 2020

Kompletny zakres przedmiotowy dotacji w 2020 roku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia opracowanym przez KG PSP.
 

Dzień Strażaka

Poniedziałek, 4 maja 2020

Wszystkim Strażakom składamy najlepsze życzenia! Wszelkiej pomyślności i wytrwałości w tej ciężkiej i niebezpiecznej służbie.


Termowizyjny pomiar temperatury w wejściach

Poniedziałek, 27 kwietnia 2020

System SEEK SCAN umożliwia automatyczne monitorowanie temperatury ciała osób wchodzących do galerii handlowych, restauracji, hoteli, itp. przestrzeni publicznych i szybkie wykrycie osób z podwyższoną temperaturą,


Dotacja dla jednostek OSP w 2020

Czwartek, 23 kwietnia 2020

Tryb i zasady udzielania dotacji dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w 2020 roku.


Wesołych Świąt!

Czwartek, 9 kwietnia 2020

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych! Pięknych chwil wśród najbliższych, w zaciszu domowym lub na służbie, zdrowia, spokoju, serdeczności, uśmiechu, czasu na rozmowę.


SEEK SCAN - monitorowanie temperatury na skalę masową

Piątek, 20 marca 2020

System SEEK SCAN – pomiar temperatury ciała w skali masowej.
Od kilku tygodni zmagamy się z epidemią koronawirusa 2019-nCoV. To wyjątkowo szybko rozprzestrzeniający się wirus, łatwo się zarazić nim się nawet podczas rozmowy, jeśli rozmówcy znajdują się w zbyt bliskiej odległości. Objawy zakażenia są typowe dla infekcji wirusowej, wysoka temperatura, kaszel i duszności. W celu zwiększenia bezpieczeństwa możemy wykrywać osoby ze stanem gorączkowym jako potencjalnie zarażające.


Kamera termowizyjna SHOTPRO z nastawą do detekcji stanów gorączkowych

Środa, 18 marca 2020

Seek Thermal SHOTPRO - Zaawansowana kamera termowizyjna, natychmiastowa analiza obrazu, wykonywanie zdjęć, nakładanie na siebie obrazu termicznego i rzeczywistego.Przejdź do góry strony