firemax.pl

Aktualności

Wózek manewrowy Zagro w zajezdni tramwajowej MPK Olsztyn

Piątek, 27 listopada 2020

Nowy wózek manewrowy Zagro to niezły siłacz - to nowoczesne urządzenie o wadze ok. 4,5 t jest w stanie przetaczać całe tramwaje, nawet na ciasnych łukach.


Wentylator i kamera do 10.000 zł brutto?

Środa, 25 listopada 2020

Takiej oferty jeszcze nie było! Tylko do końca roku, wentylator o wydajności aż 41.950 m³/h i profesjonalną kamerę termowizyjną możesz kupić w pakiecie za 9.990 zł z VAT!


Kamera FirePRO za 2900! PROMOCJA!

Poniedziałek, 9 listopada 2020

Wyjątkowa PROMOCJA: strażacka kamera termowizyjna Seek FirePRO w cenie 2900 zł za sztukę! Liczba promocyjnych egzemplarzy ograniczona, promocja trwa tylko do końca grudnia 2020 lub do wyczerpania zapasów!


Seek Scan na targach ANTYCOVID 2020

Czwartek, 15 października 2020

W dniach 14-15 października w Krakowie podczas targów ANTYCOVID EXPO 2020 Fire-Max zaprezentował SEEK SCAN, termowizyjny system do automatycznego pomiaru temperatury osób.

FireBull - nowy pojazd gąsienicowy Magirus

Wtorek, 29 września 2020

Pierwszy na świecie, gotowy do produkcji seryjnej, gąsienicowy wóz strażacki Magirus FireBull to doskonale opracowane rozwiązanie do gaszenia pożarów lasów i terenów zielonych oraz pożarów w trudnym terenie. FireBull to połączenie wydajnej technologii gaszenia AirCore i doświadczenia Magirusa w zabudowie przeciwpożarowej z terenowym podwoziem PowerBully firmy Kässbohrer Geländefahrzeug AG.


Seek Scan do pomiaru temperatury ciała także w formie wygodnej bramki!

Środa, 1 lipca 2020

SEEK SCAN to tani, precyzyjny system do automatycznego pomiaru temperatury ciała. Umożliwia szybko wykrywać stan gorączkowy osób wchodzących i chronić w ten sposób pozostałych użytkowników budynku przed groźbą zarażenia. Dostępny jest w 4 wygodnych zestawach instalacyjnych - jeden z nich to SCAN GATE - bezobsługowa bramka, która dodatkowo (usługa dostępna opcjonalnie) może spełniać rolę licznika osób wchodzących.

NA SPRZEDAŻ CutLanca DEMO

Piątek, 19 czerwca 2020

Oferujemy na sprzedaż CL-240P - wersję pokazową zestawu gaśniczo-tnącego Cut Lanca. Zestaw był prezentowany w ubiegłym roku m.in. na targach Policji i IFRE EXPO. Cena specjalna!


System pomiaru temperatury SEEK SCAN dostępny "od ręki"!

Środa, 27 maja 2020

System SEEK SCAN, przenośne stanowisko do szybkiego, automatycznego pomiaru temperatury ciała to tanie i skuteczne rozwiązanie w walce z COVID-19, odpowiednie m.in. dla galerii handlowych, dworców kolejowych i autobusowych, lotnisk, biurowców, zakładów przemysłowych, urzędów i innych miejsc użyteczności publicznej.

Narzędzia eWXT mają Świadectwo Dopuszczenia CNBOP!!

Wtorek, 26 maja 2020

eWXT to seria nowych, rewolucyjnych narzędzi hydraulicznych LUKAS, umożliwiających ratowanie nie tylko na lądzie, ale także pod wodą. Dopuszczenia CNBOP oznacza, że już wkrótce nowe narzędzia zasilą wyposażenie straży pożarnej.


Katalog z ofertą do dotacji 2020

Piątek, 8 maja 2020

Składasz wniosek o dotację MSWiA? Sprawdź ofertę i aktualne ceny w katalogu WYPOSAŻENIE DLA STRAŻY POŻARNEJ.


Dotacje MSWiA dla OSP KSRG 2020 - zakres przedmiotowy

Wtorek, 5 maja 2020

Kompletny zakres przedmiotowy dotacji w 2020 roku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia opracowanym przez KG PSP.
 

Dzień Strażaka

Poniedziałek, 4 maja 2020

Wszystkim Strażakom składamy najlepsze życzenia! Wszelkiej pomyślności i wytrwałości w tej ciężkiej i niebezpiecznej służbie.Przejdź do góry strony