Producenci

Lukas

LUKAS to uznany na całym świecie dostawca sprzętu hydraulicznego, z bogatą tradycją i ogromnym doświadczeniem. Pierwsze narzędzia hydrauliczne wyszły z fabryki w Erlangen w 1940 roku.

Narzędzia hydrauliczne

LUKAS jest firmą niezwykle innowacyjną, stale dążącą do tworzenia sprzętu o wysokiej wydajności i łatwego w obsłudze. Sprzętu, który jest nieduży i lekki, a przy tym maksymalnie mocny i wygodny. Najnowszym dowodem na to jest bezwężowa technologia eDRAULIC – dzięki niej LUKAS otworzył kolejny rozdział w dziedzinie ratownictwa.

Sprzęt ratowniczy z myślą o ratownikach

Pracując narzędziami Lukas jesteś nie tylko użytkownikiem najlepszego sprzętu. Przede wszystkim czerpiesz korzyści z doświadczeń trzech pokoleń ratowników, międzynarodowej wiedzy, umiejętności oraz know-how całej grupy IDEX, a więc z tego, co leży u podstaw tworzenia specjalistycznych i wysokowydajnych produktów. Pamiętaj o tym, kiedy sięgasz po sprzęt ratowniczy – bo drugiej szansy nie ma! 

Wyprodukowano w Niemczech

LUKAS produkuje swój sprzęt w Niemczech. To gwarancja jakości i niezawodności – cały proces produkcyjny oraz montaż odbywa się w fabryce w Erlangen, zgodnie z niemieckimi wymogami kontroli, jakości i bezpieczeństwa. A tworzą go wysoko zmotywowani pasjonaci, dlatego narzędzia Lukas są takie dobre. 

Najnowsze katalogi 2024
już dostepne!