Praca

Dział techniczny – serwis sprzętu kolejnictwo

Fire-Max Sp. z o.o. poszukuje kandydata do działu przemysłowego
na stanowisko serwisanta.

Miejsce pracy:

WARSZAWA + Obsługa terenu (delegacje): CAŁA POLSKA/NIEMCY

Podstawowe obowiązki:

  • Przeglądy okresowe, konserwacja, diagnostyka, modernizacja i naprawy powierzonego sprzętu, w tym w szczególności: akumulatorowych wózków manewrowych, pojazdów szynowo-drogowych (z wyłączeniem podwozia bazowego), urządzeń hydraulicznych (systemów wkolejania pojazdów szynowych, siłowników, pomp), sprężarek powietrznych, sprzętu pneumatycznego,
  • Udział w realizacji projektów budowy pojazdów szynowo-drogowych,
  • Uruchomienia sprzętu i szkolenia z obsługi / konserwacji,
  • Przeprowadzanie pokazów i prezentacji sprzętu we współpracy z działem handlowym,
  • Udział w wydarzeniach branżowych (targi),
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej (zlecenia serwisowe, protokoły z napraw, książki serwisowe, itp.),
  • Zaopatrzenie w niezbędne części zamienne / materiały eksploatacyjne.

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (kontakt z zagranicznymi dostawcami sprzętu, współpraca z dostawcami w przypadku trudności z samodzielnym rozwiązaniem problemów technicznych),
  • Samodzielności i umiejętności dobrej organizacji własnego czasu pracy,
  • Motywacji do rozwoju zawodowego i chęci uczestnictwa w rozwoju firmy,
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku serwisanta sprzętu,
  • Umiejętności posługiwania się miernikami, kluczami, elektronarzędziami, itp.
  • Umiejętności analizowania rysunków technicznych i schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
  • Gotowości do podróży służbowych na terenie całej Polski, a także sporadycznie na terenie Niemiec,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. C,
  • Uprawnienia UDT do napełniania zbiorników ciśnieniowych,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy:

  • Szybkie przeprowadzenie procesu rekrutacji,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie bazowe + premia miesięczna,
  • Szkolenia z zakresu serwisu sprzętu: Lukas, Vetter, Coltri, ZAGRO, ZWEIWEG,
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, komputer przenośny, telefon),
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych,
  • Pełne wsparcie ze strony zespołu,
  • Szkolenia integracyjne.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres: przemysl@firemax.pl

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w dokumencie aplikacyjnym następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fire-Max Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Najnowsze katalogi 2024
już dostepne!