Praca

Dział techniczny – obsługa klienta, reklamacje i pogwarancyjna obsługa klienta

Fire-Max Sp. z o.o. poszukuje kandydata do działu technicznego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie bieżącej obsługi klienta z zakresu serwisowania sprzętu pożarniczego oferowanego przez firmę oraz przyjmowania i obsługi reklamacji oferowanego sprzętu.

Miejsce pracy:

WARSZAWA + Obsługa terenu (delegacje): CAŁA POLSKA

Podstawowe obowiązki:

  • Kontakt z klientem w zakresie ofertowania serwisów sprzętu pożarniczego,
  • Prowadzenie stosownej dokumentacji dotyczącej reklamacji sprzętu pożarniczego,
  • Ofertowanie klienta w zakresie serwisów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • Kontakt z dostawcami – prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej,
  • Fakturowanie i rozliczanie wykonanych usług serwisowych klientów firmy,
  • Udział w wydarzeniach branżowych (targi),
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie reklamacji gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności nawiązywania relacji z nowymi osobami,
  • Posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Komunikatywności,
  • Umiejętności prowadzenia wielu zadań jednocześnie,
  • Dokładności i szczegółowości w prowadzeniu dokumentacji,
  • Skrupulatności,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Dbania o powierzony sprzęt,
  • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).

Mile widziane:

  • Znajomość rynku pożarniczego,
  • Szybkie i sprawne podejmowanie decyzji,
  • Zorientowanie na możliwości i cele,
  • Umiejętność radzenia w szybko zmieniających się warunkach.

Oferujemy:

  • Szybkie przeprowadzenie rekrutacji,
  • Stosowne szkolenie wdrażające na stanowisko pracy,
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • Pełne wsparcie ze strony zespołu,
  • Spotkania integracyjne.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@firemax.pl

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w dokumencie aplikacyjnym następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fire-Max Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Najnowsze katalogi 2024
już dostepne!