Praca

Dział techniczny – certyfikacja wyrobów

Fire-Max Sp. z o.o. poszukuje kandydata do działu technicznego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzanie procesów dopuszczenia wyrobów do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej, kolejnictwie oraz zastrzegania patentów i znaków towarowych produktów.

Miejsce pracy:

WARSZAWA + Obsługa terenu (delegacje): CAŁA POLSKA/EUROPA

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie certyfikacji wyrobów z zakresu sprzętu pożarniczego,ie kontaktów handlowych z Klientami firmy,
  • Prowadzenie certyfikacji wyrobów z zakresu sprzętu kolejowego,
  • Komunikacja z producentami sprzętu pożarniczego oraz kolejowego,
  • Komunikacja i prowadzenie procesów dopuszczenia w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej,
  • Delegacje wspólnie z przedstawicielami instytutów badawczych do producentów sprzętu pożarniczego i kolejowego,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej w zakresie prowadzonych procesów dopuszczenia.

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności nawiązywania relacji z nowymi osobami,
  • Posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Komunikatywności,
  • Umiejętności prowadzenia wielu zadań jednocześnie,
  • Dokładności i szczegółowości w prowadzeniu dokumentacji,
  • Skrupulatności i chęci poznawania nowych przepisów dotyczących certyfikacji wyrobów,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Gotowości do podróży służbowych na terenie całej Polski oraz Europy,
  • Dbania o powierzony sprzęt,
  • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).

Mile widziane:

  • Znajomość rynku pożarniczego i kolejowego,
  • Szybkie i sprawne podejmowanie decyzji,
  • Zorientowanie na możliwości i cele,
  • Umiejętność radzenia w szybko zmieniających się warunkach.

Oferujemy:

  • Szybkie przeprowadzenie rekrutacji,
  • Stosowne szkolenie wdrażające na stanowisko pracy,
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • Pełne wsparcie ze strony zespołu,
  • Spotkania integracyjne.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@firemax.pl

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w dokumencie aplikacyjnym następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fire-Max Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Najnowsze katalogi 2024
już dostepne!