Weź udział w konkursie, wygraj atrakcyjne nagrody i zobacz swoje zdjęcia w kalendarzu FIRE-MAX 2024!

Wszystkich sympatyków straży i fotografii zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego „KOBIETY W STRAŻY”.

Do 22 października 2023 r. każdy może przesłać nam dowolną ilość zdjęć. Zgłaszane do konkursu fotografie muszą być tematycznie związane z motywem przewodnim konkursu, przedstawiać sprzęt z oferty Fire-max i spełniać wymagania techniczne – minimalna rozdzielczość zdjęć to 2400×3200 pikseli.

Spośród zgłoszonych fotografii wybierzemy 7, które zostaną opublikowane w Kalendarzu Fire-Max na rok 2024, a jego Autorzy nagrodzeni. Wśród wyróżnionych prac jedna będzie fotografią główną kalendarza.

Nagrodą Główną w konkursie jest osobista kamera termowizyjna z serii FirePRO X Seek Thermal oraz zestaw gadżetów Fire-Max. Nagrodą w Konkursie dla sześciu wyróżnionych Uczestników jest zestaw pokrowców ochronnych Fire-Max Rescue Systems składający się z osłon obciętego słupka (4 szt.) i osłon ostrych krawędzi (3 szt.) w torbie transportowej oraz zestaw gadżetów Fire-Max. Zwycięskie fotografie będą umieszczone w Kalendarzu Fire-max na rok 2024.

Zgłoszenia należy przesłać elektronicznie na adres e-mail: marketing@firemax.pl.

Wraz ze zdjęciem zgłoszenie mailowe do konkursu powinno zawierać imię i nazwisko Uczestnika – Autora zdjęcia oraz dane kontaktowe.


Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia nadesłane do naszego konkursu fotograficznego! W kalendarzu FIRE-MAX 2024zobaczymy zdjęcia nadesłane przez:

– Natalię Kozłowską

Karolinę Mazur

– Dawida Gałązkę / OSP Łeba

– Bartosz Miotka / OSP Luzino

– Jakuba Radomskiego / OSP Ostrówek

– Jakuba Winkler-Galickiego / OSP Zielątkowo

Fotografia główna: Anna Kubicka

⭐️ Gratulujemy! ⭐️

REGULAMIN KONKURSU