firemax.pl

Straż Pożarna

Kliknij, aby otworzyć menu
 • ResQMe

Opis

Urządzenie ratownicze RESQME to wykonany z najlepszych materiałów, lekki, mały, a jednocześnie wytrzymały i niezawodny nóż do cięcia pasów i automatyczny wybijak do szyb. Niewielki rozmiar ResQMe sprawia, że możesz mieć je zawsze pod ręką. 

URZĄDZENIE PRZEZNACZONE DLA STRAŻAKÓW, POLICJANTÓW, RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH,STRAŻNIKÓW MIEJSKICH ORAZ WSZYSTKICH, KTÓRZY MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE SWOIM, SWOJEJ RODZINY I INNYCH. RESQME TO MAŁY I ZGRABNY PRZYRZĄD KAŻDEGO KIEROWCY.

WYOBRAŹMY SOBIE SYTUACJĘ: WYPADEK, UDERZASZ W DRZEWO,SAMOCHÓD ZAPALA SIĘ, TY MOŻESZ SIĘ RUSZAĆ, ALE DRZWI SIĘ ZABLOKOWAŁY, PASÓW NIE MOŻESZ ODPIĄĆ. ROZPACZLIWIE PRÓBUJESZ UWOLNIĆ SIEBIE I SWOJĄ RODZINĘ, ALE CZYM PRZECIĄĆ PASY? JAK WYBIĆ SZYBĘ? MAJĄC RESQME JEST TO BANALNIE PROSTE. Nie zawsze jest czas, aby czekać na przyjazd profesjonalnych służb ratowniczych, nie zawsze ma kto zadzwonić pod numer alarmowy. A co gdy rozładuje się telefon? Albo nie będzie zasięgu? WEŹ ŻYCIE WE WŁASNE RĘCE. Czasami wystarczy mieć w zasięgu ręki urządzenie ratownicze ResQMe, aby uratować życie Twoje i Twojej rodziny. Działa również pod wodą. 

 • Dane techniczne
  • Wymiary:
   długość: 7,5 cm
   szerokość: 3,2 cm
   waga: 17 g 

Więcej w kategorii Urządzenia pomocnicze:

Topór
Młot
Halligan Bar
Leader Strike
Bosak dielektryczny
LSI 531 CC
Res-Q-Rench
Nóż ratowniczy FIRE

Przejdź do góry strony