firemax.pl

Kim jesteśmy

    
 
ZNAMY WAGĘ TEGO, CO ROBIMY
Nasz sprzęt ratuje ludzkie życie i zdrowie, dlatego staramy się, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie - to motto naszej pracy.
 
DOŚWIADCZENIE
Działamy od 1991 roku. Od 30 lat dostarczamy, szkolimy i serwisujemy specjalistyczny sprzęt dla służb mundurowych (straż pożarna, policja, wojsko), branży wod-kan, przemysłu (wydobywczy, energetyka, stocznie, linie produkcyjne itp.), recyklingu, nurków i kolei. Jesteśmy kompetentnym partnerem handlowym, mamy autoryzacje największych producentów w branży i rzetelnie dzielimy się wiedzą z naszymi Klientami.
 
NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA
Nasza oferta to m.in.: drabiny pożarnicze i samochody specjalne MAGIRUS, hydrauliczne narzędzia ratownicze i przemysłowe LUKAS, pneumatyczne narzędzia ratownicze i uszczelniające VETTER, wentylatory i kamery termowizyjne LEADER, kamery termowizyjne SEEK THERMAL, prądownice AWG i działka wodno-pianowe ALCO, sprężarki powietrzne COLTRI oraz inne urządzenia niezbędne w pracy straży pożarnej. Specjalizujemy się również w produktach dla przemysłu: oferujemy zaawansowaną hydraulikę przemysłową i systemy do wkolejania LUKAS, korki i pakery uszczelniające VETTER dla firm branży wod-kan oraz urządzenia do przetaczania i wkolejania ZAGRO / ZWEIWEG.
 
ODDZIAŁY FIRE-MAX - ZAWSZE BLISKO
Działamy poprzez sieć oddziałów, dzięki czemu zawsze jesteśmy blisko - kompleksowo realizujemy dostawy, szkolenia sprzętowe a serwis mamy "na zawołanie". Oddział Fire-Max przeprowadzi Cię przez najbardziej skomplikowane procedury zakupowe, doradzi i zajmie się serwisem Twojego sprzętu.
 
CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ
Wysoki poziom naszych usług potwierdzają certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001: 2015AQAP 2110:2016, nagrody i liczne listy referencyjne naszych Kontrahentów. Posiadamy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE i spełniamy wymogi NATO w zakresie współpracy z wojskiem. 
 
RZETELNA FIRMA
Od 2008 roku, nieprzerwanie, Fire-Max uczestniczy w programie Rzetelna Firma.
 
Kim jesteśmy

Przejdź do góry strony