firemax.pl

Wentylator z przystawką do rozpylania EASY 4000

 • Wentylator z przystawką do rozpylania EASY 4000
 • Wentylator z przystawką do rozpylania EASY 4000
 • Wentylator z przystawką do rozpylania EASY 4000
 • Wentylator z przystawką do rozpylania EASY 4000
 • Wentylator z przystawką do rozpylania EASY 4000

Opis

ZALETY:
+ Wentylator dużej wydajności z przystawką do wytwarzania mgły wodnej można wykorzystać do rozpylania środków przeciwwirusowych na dużych powierzchniach, w miejscach wysokiej rotacji ludności: duże budynki, zakłady przemysłowe, lotniska, centra handlowe, wysokie bloki mieszkalne, zajezdnie autobusowe
+ Bardzo silny strumień powietrza o wydajności 410.000 m3/h
+ Przystawka do tworzenia mgły wodnej, przepływ 260 l/min przy 7 bar, zasięg do 60 m
+ Łatwy w obsłudze (wystarczy jedna osoba)
+ Do transportu wystarczy lekki samochód i kierowca z prawem jazdy kat. B
+ Duża turbina o średnicy 1200 mm z możliwością nachylenia od -10° do +20° (sterowanie z panelu sterowania)
+ Dostępny w wersji na przyczepie i do montażu na pojazdach typu pick-up, samochód ciężarowy, pojazd gąsienicowy, platforma kolejowa, ramię wysięgnika, itp.
+ Dostępny z systemem podnoszenia 600 lub 1200 mm
 
ZASTOSOWANIE:
 • Ulice miast, gmin, przystanki autobusowe, środki komunikacji miejskiej, inne: Rozpylanie środków przeciwwirusowych na dużych powierzchniach.
 • Wentylacja tunelu drogowego / kolejowego: Wentylator ustawiony strumieniem powietrza do tunelu, znacznie przyspieszy i wzmocni działanie stałego systemu wentylacyjnego, a jeśli ten jest uszkodzony skutecznie wydali dym z tunelu.
 • Wentylacja w centrach handlowych: Centrum sklepowe to na ogół wielkokubaturowy budynek, podzielony na sklepy i alejki handlowe. Dym swobodnie i bardzo szybko rozprzestrzenia się po otwartych ciągach komunikacyjnych, dlatego ważne jest, zarówno w celu ochrony ludzi, jak i towarów, aby błyskawicznie opanować dym i skierować go na zewnątrz.
 • Wentylacja samolotów: Bardzo cenna pomoc zwłaszcza podczas ewakuacji pasażerów. Szybko zapewnia dopływ świeżego powietrza i natychmiast zwiększa widoczność w ograniczonej przestrzeni, gdzie dym może ograniczyć ją do zera.
 • Wentylacja lotnisk: Lotniska składają się z wielu dużych przestrzeni i połączonych z nimi sal, wymagają szczególnej wentylacji, która szybko usunie szkodliwy dym, ograniczy jego rozprzestrzenianie się i pozwoli na pracę reszty lotniska.
 • Wentylacja zakładów przemysłowych: Przestoje produkcyjne mogą być bardzo kosztowne. W sytuacji, kiedy stałe urządzenia oddymiające są niewystarczające, mobilny wentylator EASY to niezależne, doraźne i tanie rozwiązanie, które przyspieszy oddymianie w obiektach przemysłowych.
 • Wentylacja wysokich budynków: Wysokie budynki wymagają szczególnie dużej mocy do wytworzenia skutecznego strumienia powietrza, aby oddymić klatkę schodową aż do najwyższego piętra. Im większy budynek, tym większa liczba otworów, przez które strumień traci na sile, dlatego większą skuteczność ma wentylator bardzo dużej wydajności.
 • Wentylacja parkingów podziemnych: Zastosowanie przewodów odciągowych umożliwi skuteczne oddymianie parkingów

Zobacz FILM - Easy4000 vs. Covid-19 / Chile
 

 • Dane techniczne

Więcej w kategorii Detekcja gorączki i dekontaminacja:

Seek Scan - pomiar temperatury na skalę masową
Moduł do dezynfekcji rąk
Namioty seria MT
Namioty seria PZ
Namiot dekontaminacyjny PZ 40 3L
Namiot dekontaminacyjny PZ 17 2L
Komora dekontaminacyjna
Kabina dekontaminacyjna podwójna
Kabina kompaktowa
Wentylator z przystawką do rozpylania EASY 2000
TAF35 - turbina gaśnicza AirCore

Przejdź do góry strony