firemax.pl

www.firemax.pl - oferta dla wojska

Utworzono: 22-01-2014

Firma Fire-Max Sp. z o.o. to sprawdzony, największy w Polsce dostawca specjalistycznego sprzętu ratowniczego i pożarniczego. Od ponad 20 lat współpracujemy z uznanymi na świecie producentami a najlepsze rozwiązania dostarczamy dla polskiej straży pożarnej, wojska i policji. Działamy zgodnie z systemem jakości ISO 9001:2008 i AQAP 2110:2009, spełniamy wymogi NATO w zakresie współpracy z wojskiem a Krajowy Dyrektor ds. Uzbrojenia potwierdził nasze możliwości współpracy z NAMSA przyznając firmie Świadectwo Wiarygodności. 

Nasza oferta dla wojska to między innymi agregaty pompowe dużej wydajności, sprężarki powietrzne, kamery termowizyjne i bogata oferta sprzętu ratowniczego.  

Każdy produkt staramy się opisać na stronie, przedstawiając zarówno opisy funkcji, zastosowania w praktyce, jak i dane techniczne. Tam, gdzie jest to możliwe dodaliśmy informacje na temat certyfikatów, instrukcji, osprzętu a także filmy, informacje z mediów i nagrody powiązane z produktem. W zakładce "Bank wiedzy" znajdziecie Państwo przydatne materiały do pobrania: katalogi, ulotki, artykuły, filmy, instrukcje obsługi itp. a w aktualnościach będziemy informować o ważnych wydarzeniach w branży.

Zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz internetowy "Zadaj pytanie". 

Kontakt w sprawie produktów dla wojska:

Piotr Mizeracki - Specjalista ds. handlowych
e-mail: pmizeracki@firemax.pl
tel. +48 22 578 84 14

tel. kom. 601 355 998


Uwagi i pytania na temat serwisu internetowego:

Joanna Szramowska - Dział Marketingu 
e-mail: jszramowska@firemax.pl
tel. +48 22 578 84 49

tel. kom. 609 490 790

Przejdź do góry strony