firemax.pl

Aktualności

Kliknij, aby otworzyć menu

CONRAD DIETRICH MAGIRUS AWARD 2018

 
 
Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu Conrad Dietrich Magirus 2018!
W tym roku walczymy w dwóch kategoriach:
 
INTERNATIONAL FIREFIGHTING TEAM OF THE YEAR 2018
tytuł uzyska zespół, który zrealizował najbardziej ekscytującą akcję ratowniczo-gaśniczą,
oraz
SPECIAL AWARD FOR SOCIAL ENGAGEMENT
nagroda za udział w akcji społecznej, zgłoszenia dotyczą Waszych działań na rzecz swojej społeczności lub miasta, ważnych wydarzeń publicznych lub występowanie w obronie osób borykających się z trudnościami społecznymi.
 
Dla strażaków z pasją
Konkurs skierowany jest do wszystkich, dla których Straż jest pasją, którzy dają z siebie wszystko podczas każdej akcji, którzy wiedzą, jak pomagać. Zgłoszenia mogą wysyłać strażacy z całego świata (z wyjątkiem Niemiec, Niemcy walczą o tytuł NATIONAL FIREFIGHTING TEAM 2018), strażacy zawodowi, ochotnicy, strażacy z wojskowych i zakładowych straży pożarnych.
 
Najlepszy zespół jedzie do FDNY w Nowym Jorku!
Najlepsze zespoły wszystkich kategorii wezmą udział w niezapomnianej ceremonii wręczenia nagród w siedzibie MAGIRUS, w Ulm. Drużyna z tytułem FIREFIGHTING TEAM 2018 wygra wycieczkę do Nowego Jorku do najsłynniejszej straży pożarnej. Natomiast zwycięzca Nagrody Specjalnej otrzyma ekskluzywne szkolenie w Magirus Fire Fighter Academy w Ulm.
 
Zgłaszamy akcję ratowniczą i/lub projekt społeczny
W ubiegłym roku rywalizowaliśmy tylko w jednej kategorii. Wygrali Włosi, ale polskie jednostki były tuż za nimi! Czas przejąć pałeczkę!
Zgłoszenie musi zawierać podać podstawowe dane (dane osobowe, nazwę jednostki, adres wraz z krajem, e-mail, telefon, adres strony www/funpage jednostki) oraz szczegółowy raport z wybranej akcji ratowniczej: zdjęcia i/lub video, relacje prasowe i opis akcji ratowniczej ze wskazaniem na kolejność zdarzeń, podjęte działania, taktykę, innowacyjność strategii.
Uwaga: akcja musi mieć miejsce po 10 października 2016.
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 11 listopada 2018!
NIE ZWLEKAJ, ZGŁOŚ SWÓJ ZASTĘP, POKAŻ JAKA JEST POLSKA STRAŻ!
 
Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy, warunki uczestnictwa: www.magirusgroup.com/de/en/serving-heroes/conrad-dietrich-magirus-award/
Kontakt w Polsce: Joanna Szramowska, e-mail: jszramowska@fiemax.pl, tel. 609 490 790
CONRAD DIETRICH MAGIRUS AWARD 2018
CONRAD DIETRICH MAGIRUS AWARD 2018

Przejdź do góry strony