Wojsko

Kliknij aby otworzyć menu

Opis

SCOBAMAT* to unikalna mata utwardzająca podłoże. Jest niezbędna podczas działań ratowniczych w trudnym terenie, na miękkim lub nierównym podłożu, np. poza płytą lotniska. 

Mata ma strukturalną budowę wzmocnioną włóknem szklanym, nie zwija się podczas działań i jest odpowiednia do podparcia dużych pojazdów, jak na przykład: statki powietrzne, czołgi, transportery, ciągniki gąsienicowe, urządzenia gaśnicze i maszyny budowlane/żurawie.

Zastosowanie: wojsko, lotniska, straż pożarna, budownictwo 

Co wyróżnia maty Scobamat: łatwe magazynowanie – maty o wadze 48 kg każda można układać warstwowo; szybkie do ułożenia dzięki niewielkiej wadze, bez użycia specjalnych narzędzi; ułożone na płasko warstwy są łatwe do magazynowania; są odporne na działanie olejów i benzyny; są łatwe do wyczyszczenia przy użyciu ciśnieniowego strumienia wody; niezawodność – udowodniona w praktyce na całym świecie; nadzwyczajna wytrzymałość – zdolność podparcia dużych ciężarów na miękkim podłożu o strukturalnej budowie.

Zalety:

  • łatwe magazynowanie – maty o wadze 48 kg każda można układać warstwowo; ułożone na płasko warstwy są łatwe do magazynowania
  • są szybkie do ułożenia dzięki niewielkiej wadze, bez użycia specjalnych narzędzi
  • są odporne na działanie olejów i benzyny
  • są łatwe do wyczyszczenia przy użyciu ciśnieniowego strumienia wody
  • są niezawodne - udowodnione w praktyce na całym świecie
  • nadzwyczajna wytrzymałość – zdolność podparcia dużych ciężarów na miękkim podłożu

Przejdź do góry strony