Menu
Vetter
VETTER – tradycja i doświadczenie

Vetter to największy producent sprzętu pneumatycznego na świecie. Historia firmy sięga lat 60-tych, kiedy Manfred Vetter założył firmę zajmującą się sprzętem dla straży pożarnej. W 1969 rozpoczął masową produkcję ratowniczych poduszek pneumatycznych a w 1978 wprowadził na rynek pierwsze korki przepływowe i kontrolne.

Od początku aż po dzień dzisiejszy celem firmy jest spełnianie wysokich wymagań użytkowników urządzeń pneumatycznych (przede wszystkim służb ratowniczych) oraz rozwijanie technologii usprawniających ich działanie. Wszystkie produkty Vetter są przemyślane i bezpieczne i zawsze zapewniają powodzenie we wszystkich działaniach. I gwarantują bezpieczeństwo.

Niemiecka jakość

Produkty Vetter wykonane są z najlepszych materiałów (większość to patenty firmy Vetter) i podlegają najwyższej kontroli jakości zgodnie z Dyrektywą Maszynową 98/37/EC, normami EN ISO 12100, normami krajowymi oraz specyfikacją techniczną BGI 802 (ZH 1/233). Spełniają też normy dopuszczeń CNBOP wymagane przez polskie służby ratownicze.

Badania bezpieczeństwa i zarządzania jakością

Produkty Vetter to zaawansowana technologia. W najlepszym wykonaniu. Dlatego każdy produkt, na każdym etapie produkcji jest poddany surowej kontroli i wielu starannym testom. Kontrola zaczyna się już na etapie materiału - guma jest materiałem „żywym” i tylko systematyczne testy materiałowe gwarantują utrzymanie wymaganej jakości. Każdy produkt schodzący z taśmy jest sprawdzany ręcznie, przechodzi badania wizualne a następnie badania ciśnienia. Każdy produkt, który wchodzi na rynek ma za sobą szereg intensywnych testów bezpieczeństwa.

W ofercie:
 
skokochrony


r
atownictwo chemiczne
plastry i bandaże uszczelniające
 


poduszki pneumatyczneratownictwo chemiczne
pojemniki na substancje niebezpieczn
eratownictwo chemiczne
korki pneumatyczneratownictwo chemiczne
zbiorniki i wanny ściekowe
ratownictwo chemiczne
odsysacze wody i olejuratownictwo lotniskowe
zestawy ratownicze


ratownictwo chemiczne
lance uszczelniająceratownictwo chemiczne
namioty  pneumatyczne


ratownictwo chemiczne
dekontaminacja

ratownictwo wodne
trapy


Więcej na www.vetter.de