Serwis MAGIRUS

Mariusz Marzec – Szef Serwisu
Tel.+48 22 578 84 40, Tel.+48 603 360 998 E-mail: mmarzec@firemax.pl
 
Renata Bystrzycka – zgłoszenia serwis gwarancyjny Magirus
Tel. +48 22 578 84 17, Kom. +48 601 332 201, E-mail: rbystrzycka@firemax.pl
 
Paulina Mikołajczyk – zgłoszenia serwis pogwarancyjny Magirus
Tel. +48 22 578 84 27, Kom. +48 605 448 998 E-mail: pmikolajczyk@firemax.pl
 
Patryk Mikosz – Serwis Magirus
Tel. +48 601 786 030, E-mail: pmikosz@firemax.pl
 
Michał Szczepaniak – Serwis Magirus
Tel. +48 601 225 272 , E-mail: mszczepaniak@firemax.pl
 
Piotr Sikorski – Serwis Magirus
Tel. +48 665 112 998, E-mail: psikorski@firemax.pl
 
Paweł Barski – Serwis Magirus
Tel. +48 603 488 998, E-mail: pbarski@firemax.pl

Przejdź do góry strony