Serwis LUKAS / VETTER / COLTRI / INNE

SERWIS ODDZIAŁ POŁUDNIE - woj. podkarpackie, świętokrzyskie i małopolskie
  
   Grzegorz Cupryś   Tel. +48 727 519 001, E-mail: gcuprys@firemax.pl
   Krzysztof Migut     Tel. +48 781 888 998, E-mail: kmigut@firemax.pl
     
 

SERWIS ODDZIAŁ ŚLĄSK - woj. śląskie, dolnośląskie i opolskie  

   Mirosław Prusak  Tel. +48 727 514 001, E-mail: mprusak@firemax.pl
   Henryk Barski       Tel. +48697112992, E-mail: hbarski@firemax.pl
   Grzegorz Grabczyński   Tel. +48 725 998 112, E-mail: ggrabczynski@firemax.pl
      
      

SERWIS ODDZIAŁ ZACHÓD - woj. wielkopolskie, lubuskie i kujawsko-pomorskie 

   Marek Popek    Tel. +48 785 555 998, E-mail: mpopek@firemax.pl
   Łukasz Popek   Tel. +48 885 898 998, E-mail: lpopek@firemax.pl
   Przemysław Waraczewski    Tel. +48 722 188 998, E-mail: pwaraczewski@firemax.pl
      
 

SERWIS ODDZIAŁ PÓŁNOC - woj. pomorskie, zachodniopomorskie i warmińsko-mazurskie

   Piotr Perzanowski    Tel. +48 727 513 001, E-mail: pperzanowski@firemax.pl
   Łukasz Antonowicz  Tel. +48 727 515 001, E-mail: lantonowicz@firemax.pl
      
 

SERWIS ODDZIAŁ WARSZAWA - woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie i lubelskie

   Łukasz Ozga    Tel. +48 665 317 888  E-mail: lozga@firemax.pl
   Michał Ozga     Tel. +48 605 788 998, E-mail: mozga@firemax.pl
      

Przejdź do góry strony