HANDLOWIEC - eksport

Firma Fire-Max Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC - dział EKSPORT

Miejsce pracy stacjonarnej: WARSZAWA + Obsługa terenu (delegacje): EUROPA

Podstawowe obowiązki:

  • Sprzedaż produktów firmy na terenie krajów europejskich
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
  • Świadczenie doradztwa techniczno-handlowego u Klientów
  • Współpraca z klientami biznesowymi i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbanie o najwyższy standard obsługi i pozytywny wizerunek firmy
  • Indywidualny czas pracy

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem) – wymóg konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjno - handlowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży ratowniczej (rynek pożarniczy, rynek wojskowy, rynek policyjny, etc.) będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • Znajomość systemu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, komputer przenośny itp.)
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych
  • Możliwość uczestniczenia w kreowaniu wizerunku i pozycji rynkowej firmy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres: lpolkowska@firemax.pl

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w dokumencie aplikacyjnym następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Przejdź do góry strony