Menu
Polityka jakości. Certyfikaty

„Nasz sprzęt ratuje ludzkie życie i zdrowie, dlatego staramy się,

aby nasze usługi były na najwyższym poziomie”.

 

 

Potwierdzeniem wysokiego poziomu naszych usług i dbałości o Klienta jest uzyskanie przez Fire-Max certyfikatów zarządzania jakością ISO 9001: 2015 i AQAP 2110:2016. Spełniamy także wymogi NATO w zakresie współpracy z wojskiem (Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE) a od 2008 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma.

ISO 9001:2015 to międzynarodowa norma, określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością firmy w zakresie realizacji zamówień i obsługi klienta.
Firmy szczycące się posiadaniem certyfikatu ISO 9001 restrykcyjnie przestrzegają procesów nadzoru nad dokumentacją i zapisami, systematyzują zarządzanie zasobami, ustanawiają procesy realizacji wyrobu oraz dokonują systematycznych pomiarów zadowolenia klienta, procesu produkcji i jakości wyrobów.


AQAP - Allied Quality Assurance Publication funkcjonuje w państwach członkowskich NATO na podstawie dokumentów standaryzacyjnych ustanowionych przez przynajmniej połowę państw NATO (porozumienie STANAG 4107) określających wymagania dotyczące systemu jakości dostaw dla instytucji wojskowych, odpowiedzialności za jakość wszystkich zaangażowanych stron oraz wymagań sprzętowych (sprzęt dostarczany na potrzeby wojska musi być m.in. bezpieczny, niezawodny i materiałooszczędny).
Dokumenty AQAP2110:2016 są uzupełnieniem normy jakości serii ISO 9001:2015.
Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE potwierdza, że Fire-Max spełnia wymogi NATO w zakresie współpracy z wojskiem


Od 09-10-2008 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.
Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.Fire-Max ma wyłączne przedstawicielstwo w Polsce m.in. firm Lukas, Vetter, Magirus, Leader, Coltri, TFT, Leader, S-Gard i jako jedyna firma może wydawać certyfikaty uprawniające do sprzedaży, serwisowania i przeglądów narzędzi tych firm na terytorium Polski. Zawsze aktualna lista certyfikowanych oddziałów znajduje się w zakładce "Kontakt" i "Serwis".