Menu
O nas

                                 

                                                     

Firma Fire-Max powstała w 1991 roku. Jej pomysłodawcą i założycielem był Andrzej Jankowski, który od początku ukierunkował działalność na zaopatrzenie polskiej straży pożarnej, policji i wojska

w specjalistyczny sprzęt ratowniczy wyłącznie uznanych na świecie producentów. Najpierw były to produkty niemieckich firm IVECO Magirus i LUKAS, następnie Vetter, Hale (Godiva) i inne.

Czas na najlepszy sprzęt

Dzisiejsza oferta Fire-Max to sprzedaż, szkolenia i serwis, m.in. w zakresie: drabiny pożarnicze i samochody specjalne MAGIRUS; hydrauliczne narzędzia ratownicze i przemysłowe LUKAS; pneumatyczne narzędzia ratownicze i uszczelniające VETTER; wentylatory i kamery termowizyjne LEADER; prądownice i działka TFT; piły ratownicze CUTTERS EDGE; sprężarki powietrzne COLTRI, agregaty pompowe, sanie lodowe typ Woda-Lód oraz inne urządzenia niezbędne w pracy strażaka. Specjalizujemy się również w produktach dla przemysłu: oferujemy zaawansowaną hydraulikę przemysłową i systemy do wkolejania LUKAS, korki i pakery uszczelniające VETTER dla firm branży wod-kan oraz urządzenia do przetaczania i wkolejania ZAGRO. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i posiadają certyfikaty oraz wymagane dokumenty dopuszczające.

Blisko - oddziały

Działamy na terenie całego kraju, szybko i rzetelnie, poprzez rozwiniętą sieć własnych oddziałów zajmujących się zarówno doradztwem, szkoleniami, jak i usługami serwisowymi. Konsekwentnie propagujemy na polskim rynku najnowocześniejsze rozwiązania stosowane przy zagrożeniu pożarowym, w akcjach ratowniczych, przy likwidacji skutków klęsk żywiołowych i wypadków przemysłowych. Uczestniczymy aktywnie w tematycznych konferencjach, uroczystościach, wystawach. Promujemy sprzęt na prezentacjach indywidualnych, organizujemy ogólnopolskie pokazy FIRE-MAX TOUR, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń i seminariów. Szkolimy użytkowników naszego sprzętu oraz prowadzimy autoryzowany serwis drabin Magirus, narzędzi Lukas i Vetter, kamer Hornet, pił Cutters Edge, wentylatorów Leader, działek TFT, sprężarek Coltri i innych urządzeń pożarniczych. Wydajemy materiały szkoleniowe i katalogi informacyjne.

Certyfikaty jakości

Wysoki poziom naszych usług potwierdzają m.in. certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001: 2015

i AQAP 2120:2016, a także liczne listy referencyjne naszych Kontrahentów. Posiadamy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE i spełniamy wymogi NATO w zakresie współpracy z wojskiem. 

Jesteśmy liderem – kompetentnym partnerem handlowym, autoryzowanym partnerem serwisowym i rzetelnym źródłem informacji dla naszych Klientów. Dziś to my wyznaczamy właściwy kierunek w polskim ratownictwie, pożarnictwie i przemyśle.


     Od 2008 roku Fire-Max uczestniczy w programie Rzetelna Firma.