Menu
Lukas

Sprzęt ratowniczy LUKAS


LUKAS to uznany na całym świecie dostawca sprzętu hydraulicznego. Z bogatą tradycją i ogromnym doświadczeniem. Pierwsze narzędzia hydrauliczne wyszły z fabryki w Erlangen w 1940 roku. Początkowo były to wyłącznie narzędzia do zastosowań przemysłowych, ale już w 1972 LUKAS dostarczył pierwsze na świecie nożyce hydrauliczne dla ratownictwa i wmurował tym samym kamień węgielny dla całej branży. Zaawansowane technologie, silne zorientowanie na potrzeby użytkowników i udowodniona niezawodność produktów sprawiają, że do dziś LUKAS to lider w dziedzinie hydrauliki i ratowniczego sprzętu hydraulicznego na świecie.

Narzędzia hydrauliczne


LUKAS jest firmą niezwykle innowacyjną, stale dążącą do tworzenia sprzętu o wysokiej wydajności i łatwego w obsłudze. Sprzętu, który jest nieduży i lekki, a przy tym maksymalnie mocny i wygodny. Najnowszym dowodem na to jest bezwężowa technologia eDRAULIC – dzięki niej LUKAS otworzył kolejny rozdział w dziedzinie ratownictwa.

Sprzęt ratowniczy z myślą o ratownikach

Pracując narzędziami Lukas jesteś nie tylko użytkownikiem najlepszego sprzętu. Przede wszystkim czerpiesz korzyści z doświadczeń trzech pokoleń ratowników, międzynarodowej wiedzy, umiejętności oraz know-how całej grupy IDEX, a więc z tego, co leży u podstaw tworzenia specjalistycznych i wysokowydajnych produktów. Pamiętaj o tym, kiedy sięgasz po sprzęt ratowniczy – bo drugiej szansy nie ma!

Wyprodukowano w Niemczech

LUKAS produkuje swój sprzęt w Niemczech. To gwarancja jakości i niezawodności – cały proces produkcyjny oraz montaż odbywa się w fabryce w Erlangen, zgodnie z niemieckimi wymogami kontroli, jakości i bezpieczeństwa. A tworzą go wysoko zmotywowani pasjonaci, dlatego narzędzia Lukas są takie dobre.

Narzędzia ratownicze - ofertaratownictwo drogowe
eDRAULIC


ratownictwo drogowe
narzędzia kombi

ratownictwo drogowe
rozpieracze kolumnowe


ratownictwo drogowe
nożyce hydrauliczne


ratownictwo drogowe
narzędzia specjalne

ratownictwo drogowe
agregaty hydrauliczne


ratownictwo drogowe
pompy ręczne


ratownictwo drogowe
zwijadła i węże

ratownictwo drogowe
zestawy do cięcia i wyważania drzwi


ratownictwo drogowe
zestawy do cięcia i usuwania szyb


ratownictwo drogowe
wyposażenie ochronne

ratownictwo drogowe
urządzenia do podnoszenia


ratownictwo drogowe
systemy stabilizacji


ratownictwo drogowe
osprzęt


Więcej na www.lukas.com