Menu
Kontakt
FIRE-MAX Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 224
02-495 Warszawa
tel. +48 22 578 84 00
fax +48 22 662 38 38
e-mail: biuro@firemax.pl
NIP: 521-00-83-845
KRS: 0000096553
Regon: 012047512
konto: Bank Zachodni WBK 69 1090 1694 0000 0001 3243 7385
 
Fire-Max
Oddział
WARSZAWA

woj. mazowieckie
łódzkie
podlaskie
lubelskie


Al. Jerozolimskie 224

02-495 Warszawa
tel.+48 22 578 84 26
fax +48 22 662 38 38
warszawa@firemax.pl
 
Fire-Max
Oddział
PÓŁNOC

woj. pomorskie
zachodniopomorskie
mazursko-warmińskie



ul. Galaktyczna 31c

80-299 Gdańsk
tel. +48 58 301 00 98
fax +48 58 301 00 98
polnoc@firemax.pl
 
Fire-Max
Oddział
ZACHÓD

woj. wielkopolskie
lubuskie
kujawsko-pomorskie



ul. Norwida 14

60-867 Poznań
tel. +48 607 177 998
fax +48 22 662 38 38
zachod@firemax.pl
 
Fire-Max
Oddział
POŁUDNIE

woj. małopolskie
podkarpackie
świętokrzyskie



ul. Betleja 2

35-303 Rzeszów
tel. +48 17 862 83 35
fax +48 17 862 63 37
poludnie@firemax.pl
 
Fire-Max
Oddział
ŚLĄSK

woj. śląskie
dolnośląskie
opolskie



ul. Strzelców
Bytomskich 87b
41-914 Bytom
tel. +48 607 177 998
fax +48 22 662 38 38
slask@firemax.pl

Dział Handlowy - Centrala
 
 
 
 
Krzysztof Szukiłowicz – Dyrektor Handlowy Fire-Max
Tel. 22 578 84 13
E-mail: kszukilowicz@firemax.pl
 
 
 
 
Katarzyna Saluda - Manager ds. handlowych i logistyki
Tel. 22 578 84 09
E-mail: ksaluda@firemax.pl
 
 
 
 
Łucja Polkowska
Tel. 22 578 84 31
E-mail: lpolkowska@firemax.pl
Dział Handlowy - KOLEJ, PRZEMYSŁ, WOD-KAN
 
 
 
 
Piotr Mizeracki
wkolejanie, pojazdy szynowo-drogowe, oferty
Tel. 22 578 84 14, Kom. 601 355 998
E-mail: pmizeracki@firemax.pl
 
 
 
 
Damian Dąbrowski
sprężarki, korki uszczelniające, nożyce do recyklingu, hydraulika przemysłowa
Tel. 22 578 84 41, Kom. 603 488 998
E-mail: ddabrowski@firemax.pl
 
 
 
 
Żaneta Wnuk - Realizacja zamówień
Tel. 22 578 84 28
Fax 22 662 38 38
E-mail: zwnuk@firemax.pl
Dział Handlowy - SAMOCHODY SPECJALNE MAGIRUS
 
 
 
 
Anna Jałoszyńska
samochody specjalne Magirus
Tel. 22 578 84 03, Kom. 603 477 998
E-mail: ajaloszynska@firemax.pl
Oddział Warszawa / STRAŻ woj.mazowieckie, łódzkie,lubelskie,podlaskie
 
 
 
 
Mateusz Chęciński – Dyrektor Oddziału Warszawa
Tel. 22 578 84 37, Kom. 727 505 001
E-mail: mchecinski@firemax.pl
 
 
 
 
Agnieszka Tempska - Oferty i realizacja zamówień
Tel. 22 578 84 26
Fax 22 662 38 38
E-mail: warszawa@firemax.pl
 
 
 
 
Michał Chrapek– Specjalista ds. handlowych
Tel. 22 578 84 32, Kom. 605 575 330
E-mail: mchrapek@firemax.pl
 
 
 
 
Łukasz Ozga – Serwis Oddział Warszawa
Tel. 22 578 84 11, Kom. 665 317 888
E-mail: lozga@firemax.pl
 
 
 
 
Michał Ozga – Serwis Oddział Warszawa
Tel. 22 578 84 40, Kom. 605 788 998
E-mail: mozga@firemax.pl
Oddział Północ / STRAŻ woj.pomorskie, zach.-pomorskie,warm.-mazurskie
 
 
 
 
Tomir Leyk – Dyrektor Oddziału Północ
Tel. 58 301 00 98, Kom. 663 199 998
E-mail: tleyk@firemax.pl
 
 
 
 
Ewa Cegielska – Oferty i realizacja zamówień
Tel. 58 301 00 98
Fax 58 301 00 98
E-mail: polnoc@firemax.pl
 
 
 
 
Piotr Perzanowski – Serwis Oddział Północ
Tel. 58 301 00 98, Kom. 727 513 001
E-mail: pperzanowski@firemax.pl
 
 
 
 
Łukasz Antonowicz – Serwis Oddział Północ
Tel. 58 301 00 98, Kom. 727 515 001
E-mail: lantonowicz@firemax.pl
Oddział Zachód / STRAŻ woj.wielkopolskie,kujawsko-pomorskie,lubuskie
 
 
 
 
Stanisław Sowa – Dyrektor Oddziału Zachód
Kom. 693 550 998
E-mail: ssowa@firemax.pl
 
 
 
 
Violetta Jankowska – Oferty i realizacja zamówień
Kom. 607 177 998
E-mail: zachod@firemax.pl
 
 
 
 
Marek Popek – Serwis Oddział Zachód
Kom. 785 555 998
E-mail: mpopek@firemax.pl
 
 
 
 
Łukasz Popek – Serwis Oddział Zachód
Kom. 885 898 998
E-mail: lpopek@firemax.pl
Oddział Południe / STRAŻ woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie
 
 
 
 
Robert Cupryś – Dyrektor Oddziału Południe
Tel. 17 862 83 35, Kom. 691 398 998
E-mail: rcuprys@firemax.pl
 
 
 
 
Anna Kraus – Specjalista ds. handlowych
Tel. 17 862 83 35
Fax 17 862 63 37
E-mail: poludnie@firemax.pl
 
 
 
 
Grzegorz Cupryś – Serwis Oddział Południe
Tel. 17 862 83 35, Kom. 727 519 001
E-mail: gcuprys@firemax.pl
 
 
 
 
Krzysztof Migut – Serwis Oddział Południe
Tel. 17 862 83 35, Kom. 781 888 998
E-mail: kmigut@firemax.pl
Oddział Śląsk / STRAŻ woj. śląskie, dolnośląskie, opolskie
 
 
 
 
Marian Mielniczuk – Dyrektor Oddziału Śląsk
Kom. 727 512 001
E-mail: mmielniczuk@firemax.pl
 
 
 
 
Violetta Jankowska – Oferty i realizacja zamówień
Kom. 607 177 998
E-mail: slask@firemax.pl
 
 
 
 
Mirosław Prusak – Serwis Oddział Śląsk
Kom. 727 514 001
E-mail: mprusak@firemax.pl
 
 
 
 
Henryk Barski – Serwis Oddział Śląsk
Kom. 697 112 992
E-mail: hbarski@firemax.pl
Serwis MAGIRUS
 
 
 
 
Mariusz Marzec – Szef Serwisu Magirus
Tel. 22 578 84 40, Kom. 603 360 998
E-mail: mmarzec@firemax.pl
 
 
 
 
Patryk Mikosz – serwis drabin Magirus
Tel. 32 743 91 18, Kom. 601 786 030
E-mail: pmikosz@firemax.pl
 
 
 
 
Michał Szczepaniak – serwis drabin Magirus
Tel. 61 842 70 80, Kom. 601 225 272
E-mail: mszczepaniak@firemax.pl
 
 
 
 
Paulina Mikołajczyk – serwis pogwarancyjny / obsługa
Tel.22 578 84 27, Kom. 605 448 998
E-mail: pmikolajczyk@firemax.pl
 
 
 
 
Renata Bystrzycka – serwis gwarancyjny / obsługa
Tel.22 578 84 17, Kom. 601 332 201
E-mail: rbystrzycka@firemax.pl
Dział Marketingu
 
 
 
 
Joanna Szramowska
Tel. 22 578 84 49, Kom. 609 490 790
E-mail: jszramowska@firemax.pl
Dział Administracji / IT
 
 
 
 
Paweł Jurkowski
Tel. 22 578 84 33, Kom. 723 222 000
E-mail: pjurkowski@firemax.pl