Menu
Kontakt
FIRE-MAX Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 224
02-495 Warszawa
tel. +48 22 578 84 00
fax +48 22 662 38 38
e-mail: biuro@firemax.pl
NIP: 521-00-83-845
KRS: 0000096553
Regon: 012047512
konto: BPH S.A. 32 1060 0076 0000 3210 0014 0454
 
Fire-Max
Oddział Warszawa
Al. Jerozolimskie 224
02-495 Warszawa
tel.+48 22 578 84 37
fax +48 22 662 38 38
warszawa@firemax.pl
 
Fire-Max
Oddział Północ
ul. Podmiejska 5
83-000 Pruszcz Gd.
tel. +48 58 301 00 98
fax +48 58 773 00 01
polnoc@firemax.pl
 
Fire-Max
Oddział Zachód
ul. Norwida 14
60-867 Poznań
tel. +48 61 842 70 80
fax +48 61 842 70 79
zachod@firemax.pl
 
Fire-Max
Oddział Południe
ul. Betleja 2
35-303 Rzeszów
tel. +48 17 862 83 35
fax +48 17 862 83 35
poludnie@firemax.pl
 
Fire-Max
Oddział Śląsk
ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel. +48 32 743 91 18
fax +48 32 743 91 19
slask@firemax.pl
Dział Handlowy
 
 
 
 
Krzysztof Szukiłowicz – Dyrektor Handlowy Fire-Max
Tel. 22 578 84 13
Tel. 22 578 84 00
E-mail: kszukilowicz@firemax.pl
 
 
 
 
Piotr Mizeracki - Specjalista ds. handlowych
wod-kan, przemysł, sprężarki dla nurków, kolejnictwo
Tel. 22 578 84 14
Kom. 601 355 998
E-mail: pmizeracki@firemax.pl
 
 
 
 
Anna Jałoszyńska - Specjalista ds. handlowych
w zakresie: samochody specjalne
Tel. 22 578 84 03
Kom. 603 477 998
E-mail: ajaloszynska@firemax.pl
 
 
Katarzyna Saluda – Product Manager
Tel. 22 578 84 09
E-mail: ksaluda@firemax.pl
Oddział Warszawa
 
 
 
 
Mateusz Chęciński – Dyrektor Oddziału Warszawa
Tel. 22 578 84 37
Kom. 727 505 001
E-mail: mchecinski@firemax.pl
 
 
 
 
Michał Chrapek – Specjalista ds. handlowych
Tel. 22 578 84 32
Kom. 605 575 330
E-mail: mchrapek@firemax.pl
 
 
 
 
Halina Dąbrowska – Specjalista ds. handlowych
Obsługa Klienta
Tel. 22 578 84 31
E-mail: hdabrowska@firemax.pl
 
 
 
 
Łukasz Ozga – Serwis Oddział Warszawa
Tel. 22 578 84 11
Kom. 665 317 888
E-mail: lozga@firemax.pl
 
 
 
 
Mariusz Marzec – Serwis Oddział Warszawa
Tel. 22 578 84 40
Kom. 603 360 998
E-mail: mmarzec@firemax.pl
Oddział Północ
 
 
 
 
Tomir Leyk – p.o. Dyrektor Oddziału Północ
Tel. 58 301 00 98
Kom. 663 199 998
E-mail: tleyk@firemax.pl
 
 
 
 
Ewa Cegielska – Obsługa Klienta
Tel. 58 301 00 98
E-mail: polnoc@firemax.pl
 
 
 
 
Piotr Perzanowski – Serwis Oddział Północ
Tel. 58 301 00 98
Kom. 727 513 001
E-mail: pperzanowski@firemax.pl
Oddział Zachód
 
 
 
 
Stanisław Sowa – Dyrektor Oddziału Zachód
Tel. 61 842 70 80
Kom. 693 550 998
E-mail: ssowa@firemax.pl
 
 
 
 
Violetta Jankowska – Obsługa Klienta
Tel. 61 842 70 80
E-mail: zachod@firemax.pl
 
 
 
 
Marek Popek – Serwis Oddział Zachód
Tel. 61 842 70 80
Kom. 785 555 998
E-mail: mpopek@firemax.pl
 
 
 
 
Łukasz Popek – Serwis Oddział Zachód
Tel. 61 842 70 80
Kom. 885 898 998
E-mail: lpopek@firemax.pl
Oddział Południe
 
 
 
 
Jacek Kosturek – Dyrektor Oddziału Południe
Tel. 17 862 83 35
Kom. 785 998 998
E-mail: jkosturek@firemax.pl
 
 
 
 
Anna Kraus – obsługa Klienta
Tel. 17 862 83 35
E-mail: poludnie@firemax.pl
 
 
 
 
Marek Banaś – Serwis Oddział Południe
Tel. 17 862 83 35
Kom. 781 888 998
E-mail: mbanas@firemax.pl
 
 
 
 
Edward Szuba – Serwis Oddział Południe
Tel. 17 862 83 35
Kom. 727 519 001
E-mail: eszuba@firemax.pl
Oddział Śląsk
 
 
 
 
Marian Mielniczuk – Dyrektor Oddziału Śląsk
Tel. 32 743 91 18
Kom. 727 512 001
E-mail: mmielniczuk@firemax.pl
 
 
 
 
Weronika Urbaniak – Obsługa Klienta
Tel. 32 743 91 18
E-mail: slask@firemax.pl
 
 
 
 
Mirosław Prusak – Serwis Oddział Śląsk
Tel. 32 743 91 18
Kom. 727 514 001
E-mail: mprusak@firemax.pl
 
 
 
 
Henryk Barski – Serwis Oddział Śląsk
Tel. 32 743 91 18
Kom. 697 112 992
E-mail: hbarski@firemax.pl
Serwis Magirus
 
 
 
 
Marta Małecka – Szef Serwisu Magirus
Tel. 22 578 84 17
E-mail: mmalecka@firemax.pl
E-mail: serwis@firemax.pl
 
 
 
 
Patryk Mikosz – serwis drabin Magirus
Tel. 32 743 91 18
Kom. 601 786 030
E-mail: pmikosz@firemax.pl
 
 
 
 
Michał Szczepaniak – serwis drabin Magirus
Tel. 61 842 70 80
Kom. 601 225 272
E-mail: mszczepaniak@firemax.pl
 
 
 
 
Mariusz Marzec – serwis drabin Magirus
Tel. 22 578 84 40
Kom. 603 360 998
E-mail: mmarzec@firemax.pl
Centrum szkolenia
 
 
 
 
Radosław Łyszczek
Tel. 22 578 84 19
Kom. 601 332 201
E-mail: rlyszczek@firemax.pl
Dział Marketingu
 
 
 
 
Joanna Szramowska
Tel. 22 578 84 49
Kom. 609 490 790
E-mail: jszramowska@firemax.pl